Site Haritası l
Site İçi Ara
E-Belediye
Sosyal Ağlar

Hava Durumu 
HABERLER
SEVGİ ENGEL TANIMAZ
Orjinal Resim

Hendek Belediyesi tarafından 3 Aralık Dünya Engelliler gününde, ‘Sevgi engel tanımaz’ temasıyla sergi, yürüyüş ve yemekli eğlence etkinliği düzenlenecek.

SOSYAL SORUMLULUK

3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle Hendek Belediyesi tarafından bir dizi etkinlikler düzenlenecek. Bu kapsamda ilk olarak 47 yaşındaki engelli vatandaşımız Zerrin Sadıç tarafından 3 Aralık Salı günü saat 14.30’da geri dönüşüm ve resim sergisi açılacak. Hendek Belediyesi Nikah ve Toplantı salonunda açılacak olan sergisinin geliri eğitim, engelliler ve sokak canlıları yararına kullanılacak. Serginin 8 Aralık’a kadar açık kalacağı bildirildi.

DOLU DOLU ETKİNLİK

Diğer bir etkinlik ise Hendek El Ele Engellilerle Yaşam Derneği işbirliğinde düzenleniyor. Bu kapsamda 3 Aralık günü saat 14.00’da Hendek Belediyesinin önünden başlayarak Atatürk Parkı Nikah ve toplantı salonuna kadar farkındalık yürüyüşü yapılacak. Ardından aynı gün saat 18.00’da HGM Düğün Salonunda eğlence dolu bir gece tertiplendi. Yemek programının ardından eğlencenin tertiplendiği geceye, engelli vatandaşlarımız ve aileleri davet edildi.

Beğen  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
1482 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 28.11.2019 11:41:23