Site Haritası l
Site İçi Ara
E-Belediye
Sosyal Ağlar

Hava Durumu 
HABERLER
BAKAN KURUM İLE GÖRÜŞTÜLER
Orjinal Resim

BAKAN KURUM İLE GÖRÜŞTÜLER

Başkente giden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ve Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ile birlikte Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.

ÇALIŞMALAR

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Bakanlıklar nezdinde görüşmeler yaptı. Çeşitli proje ve çalışmalar üzerinden yapılan görüşmeler neticesinde Hendek için destek arayan Başkan Babaoğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti. MHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül ve Taraklı Belediye Başkanı İbrahim Pilavcı ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisinde (TBMM) gerçekleşen ziyarette genel çalışmalar değerlendirildi. Cumhur İttifakının Sakarya düzeyinde temsil edildiği buluşmada, Bakan Kurum memnuniyetlerini dile getirip Belediye Başkanlarının yanında olduklarını söyledi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Ziyaretler sonrasında sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunan Başkan Babaoğlu, “MHP Grup Başkanvekilimiz Sn.Muhammed Levent Bülbül ve Taraklı Belediye Başkanımız Sn. İbrahim Pilavcı ile birlikte; Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanımız Sn. Murat Kurum’u ziyaret ederek çalışmalarımızı ve projelerimizi değerlendirdik. İlimizin ve ilçemizin gelişmesi adına destekleriyle değerli vakitlerini bizlerden hiçbir zaman esirgemeyip Sakaryalının yanında yer alan Sayın Bakanımıza ve Sayın Grup Başkanvekilimize sonsuz şükranlarımızı sunuyorum. Ülkemizin daha güçlü yarınlara taşınması adına elimizden gelen tüm gayretle çalışmaya devam edeceğiz” diye yazdı.

 

 

 

Beğen  l 
Arşiv  l 
Yazdır  l 
395 Kez Görüntülendi
 |  Paylaş  | 
Kayıt Ekleme Bilgileri
Tarih 8.6.2022 20:34:45
 
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum´u ziyaret etti.